درباره ما

 

فروشگاه “راسا پلاستیک” فعالیت خود را در زمینه فروش و تولید محصولات صنعتی از سال ۱۳۵۰ با نام جامع پلاستیک ایران در تهران آغاز نمود و همزمان با توسعه و رشد فضای مجازی و راحتی در خرید شما همراهان گرامی و با توجه به استقبال از این حوزه، تصمیم به راه­ اندازی وب­ سایت رسمی خود در سال ۱۴۰۰ نمود تا ضمن ارج نهادن به انتخاب و خواسته مشتریان، گامی بلند در راستای خدمت به آنها بردارد.
فروشگاه “راسا پلاستیک” در سال های گذشته در کمال صداقت در صدد ارائه محصولات اصل و  با کیفیت همراه با قیمتی مناسب در جهت افزایش جلب رضایت مشتریان بوده است و اولویت خود را در حفظ اصول اخلاقی بنا نهاده است.
 

فروشگاه “راسا پلاستیک” قصد دارد در حوزه فروش کالا،  ارسال و پیگیری آن در بهترین سطح کیفیت فعالیت کرده و قدمی صحیح در راستای رفع نیازهای طیف وسیعی از مشتریان خانگی، صنعتی و … بردارد و به یکی از برترین و معتبرترین فروشگاه­ های مجازی در عرصه تجارت الکترونیک تبدیل گردد.
 

ما می­ کوشیم که با شناخت نیازها و ایده ­آل مشتریان، بهترین کالا را به آنها معرفی کرده و در کوتاه­ ترین زمان ممکن به دست آنها برسانیم. تعهد ما ارائه با کیفیت­ ترین محصولات، رضایت مشتریان، کمترین قیمت و پیشرفت پیوسته می­باشد. بر همین اساس خود را ملزم به کامل­ کردن خانواده محصولات ضمن رعایت خواسته مشتریان می­دانیم تا مشتریانمان را به آنچه که لایقش هستند برسانیم و نام “راسا پلاستیک” را به عنوان فروشگاهی برتر در حوزه محصولات صنعتی و پلاستیکی جا بیندازیم و این کاری است که ما انجام خواهیم داد با کمک شما و برای شما…  


 
شعار راسا پلاستیک

                                                     

                                                        “ حذف واسطه ها، تولید با کیفیت، نامی ماندگار  ”

 

 

منو
بستن
×